3 Ocak 2022

Bayrampaşa Göz Hastanesi

Ulaşım Bilgileri & İletişim Formu TR

Sayfanın altında bulunan Form aracılığı ile Hastanemize bilgilendirme yapabilirsiniz.


KARTAL, BOSTANCI, KADIKÖY yönünden gelenler

Kartal, Bostancı, Kadıköy semtlerinden E-5 çevre yolundan Boğaz köprüsü istikametinde devam edilir, Köprüden sonra Mecidiyeköy, çağlayan adliyesi geçilir, Haliç köprüsünü geçtikten sonra ikinci sapaktan (Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa) sağa yol ayrımında yeniden sağ yol takip edilir. Bayrampaşa Sapağına girdikten sonra yol ayrımından sol taraf takip edilerek küçük bir tünelden geçilir. Tünelin çıkışından ilk sağa girip 100 metre kadar devam edildikten sonra tekrar sağa dönülür, köşede Bayrampaşa Göz Hastanesine ulaşmış olursunuz.


SULTANÇİFTLİĞİ, GAZİOSMANPAŞA yönünden gelenler

Sultançiftliği, Gaziosmanpaşa istikametinden gelecekler için, Edirnekapı minibüs yolu takip edilir. Bereç’i geçtikten sonra herhangi bir yere sapmadan devam edilir. Tuna lisesi ardından Kaymakamlık binasını ve köprüyü geçtiğinizde Bayrampaşa Göz Hastanesine ulaşmış olursunuz.


BEYLİKDÜZÜ, AVCILAR, YENİBOSNA, BAKIRKÖY yönünden gelenler

Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Bakırköy semtlerinden E-5 çevre yoluna bağlanarak Haliç köprüsü istikametine doğru giderken Topkapı sapağını geçtikten sonra; Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa tabelası takip edilir. Bayrampaşa Sapağına girdikten sonra yol ayrımından sol taraf takip edilerek küçük bir tünelden geçilir. Tünelin çıkışından ilk sağa girip 100 metre kadar devam edildikten sonra tekrar sağa dönülür, köşede Bayrampaşa Göz Hastanesine ulaşmış olursunuz.


EMİNÖNÜ, FATİH, AKSARAY yönünden gelenler

Eminönü, Fatih ve Aksaray civarından Vatan caddesine çıkılır. Vatan Caddesi üzerinde Emineyet Müdürlüğü ve Vakıf Gureba Hastanesi geçildikten sonra Otogar istikametine giderken Bayrampaşa sapağından içeri girilir. Yol ayrımına gelindiğinde sol taraf takip edilerek küçük bir tünelden geçilir. Tünelin çıkışından ilk sağa girip 100 metre kadar devam edildikten sonra tekrar sağa dönülür, köşede Bayrampaşa Göz Hastanesine ulaşmış olursunuz.


BAHÇEŞEHİR, İKİTELLİ, BAŞAKŞEHİR yönünden gelenler

Bahçeşehir, İkitelli, Başakşehir istikametinden; E-6 çevreyoluna bağlanın, Mahmutbey sapağından sonra sağdan Bağcılar, Otogar istikametine devam edin. Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa tabelası takip edilir. Bayrampaşa Sapağına girdikten sonra yol ayrımından sol taraf takip edilerek küçük bir tünelden geçilir. Tünelin çıkışından ilk sağa girip 100 metre kadar devam edildikten sonra tekrar sağa dönülür, köşede Bayrampaşa Göz Hastanesine ulaşmış olursunuz.


BÜYÜK İSTANBUL OTOGARI yönünden gelenler;

Büyük İstanbul Otogarı içerisinde bulunan Metro istasyonuna geçmelisiniz, İstasyonda Yenikapı yönüne giden Metro'ya binerek (ortalama 4 dk. bir araç gelmektedir.) Sağmalcılar Metro istasyonunda inmelisiniz. Metro çıkışında sağ yöne dönerek, yaklaşık 100 metre ileride araçların geçtiği köprü altından geçmelisiniz, geçtikten sonra sola dönerek yaklaşık 400 metre sonra köşede Bayrampaşa Göz Hastanesi'ne ulaşmış olacaksınız.

 


YENİ İSTANBUL HAVALİMANI yönünden gelenler;

Yeni istanbul havalimanından Otogar veya Yenikapı'ya giderek hastanemize toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Havalimanından IST-1 otobüslerine binerek (ortalama 15 dk. da bir) Yenikapı son durakta inmelisiniz. Yeni kapı'da Metro aktarma istasyonuna indiğinizde iki seçeneğiniz bulunmakta. Kirazlı-Bağcılar veya Atatürk Havalimanı metrolarından herhangi birine binmelisiniz. 5. Durak olan Sağmalcılar durağında inmelisiniz.Metro çıkışında sağ yöne dönerek, yaklaşık 100 metre ileride araçların geçtiği köprü altından geçmelisiniz, geçtikten sonra sola dönerek yaklaşık 400 metre sonra köşede Bayrampaşa Göz Hastanesi'ne ulaşmış olacaksınız. Havalimanından IST-3 otobüslerine binerek (ortalama 15 dk. da bir) Otogar son durakta inmelisiniz. Otogar Metro istasyonuna geçerek, İstasyonda Yenikapı yönüne giden Metro'ya binerek (ortalama 4 dk. bir araç gelmektedir.) Sağmalcılar Metro istasyonunda inmelisiniz. Metro çıkışında sağ yöne dönerek, yaklaşık 100 metre ileride araçların geçtiği köprü altından geçmelisiniz, geçtikten sonra sola dönerek yaklaşık 400 metre sonra köşede Bayrampaşa Göz Hastanesi'ne ulaşmış olacaksınız. Metro çıkışında sağ yöne dönerek, yaklaşık 100 metre ileride araçların geçtiği köprü altından geçmelisiniz, geçtikten sonra sola dönerek yaklaşık 400 metre sonra köşede Bayrampaşa Göz Hastanesi'ne ulaşmış olacaksınız.


METRO İLE ULAŞIM 

İstanbul içinden Bayrampaşa Göz Hastanesi'ne ulaşmanız için; 
Bulunduğunuz semtten metro veya tramvay hatları ile aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz metro hatları:
Marmaray,
M2 - Hacı Osman - Yenikapı,
M3 - Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir,
M4 - Kadıköy - Tavşantepe,
M5 - Üsküdar - Çekmeköy,
M6 - Levent - Boğaziçi - Hisarüstü,
M7 - Mecidiyeköy - Mahmutbey hatlarını kullanarak,

M1A - Yenikapı - Atatürk havalimanı metro hattı veya M1B - Yenikapı - Kirazlı Metro hatlarına erişim sağlamalısınız.

Bu iki hattaki metrodan birini kullanarak; SAĞMALCILAR metro istasyonunda inmeniz gerekmektedir.

Metro çıkışında sağ yöne dönerek, yaklaşık 100 metre ileride araçların geçtiği köprü altından geçmelisiniz, geçtikten sonra sola dönerek yaklaşık 400 metre sonra köşede Bayrampaşa Göz Hastanesi'ne ulaşmış olacaksınız. Metro çıkışında sağ yöne dönerek, yaklaşık 100 metre ileride araçların geçtiği köprü altından geçmelisiniz, geçtikten sonra sola dönerek yaklaşık 400 metre sonra köşede Bayrampaşa Göz Hastanesi'ne ulaşmış olacaksınız.

İletişim Formu
Geri Bildirim